MATIĆ NASTAVILA POBJEDNIČKI NIZ I PREUZELA SVJETSKI BROJ 1: „PRIPADAM SVJETSKOM VRHU!“

23.03.2024 - 14:55
Barbara MATIĆ (JK „Pujanke“ – Split) nezaustavljiva! Dvostruka svjetska prvakinja osvojila je zlatno odličje na IJF Grand Slamu u Tbilisiju i preuzela broj jedan svjetske rang ljestvice od Nizozemke Sanne VAN DIJKE koju je pobijedila u finalu kategorije -70kg.

PULJIZ SREBRNA NA GRAND SLAMU: „PRESRETNA SAM!“

22.03.2024 - 14:55
Već prvog dana IJF Grand Slama u Tbilisiju Ana Viktorija PULJIZ (JK „Solin“) pobrinula se za sjajne vijesti osvojivši srebrnu medalju i 700 bodova na svjetskoj rang ljestvici.

MATIĆ PREDVODI SEDAM ODABRANIH U GRUZIJU

21.03.2024 - 14:38
Svjetska judo turneja nastavlja se u Gruziji (22.-24.3.), bit će to četvrto uzastopno izdanje IJF Grand Slama u istočnoj Europi. Grand Slam u Tbilisiju vrhunac je IJF kalendara,

NOVI ONLINE TEČAJ EJU-A: NAUČITE NAGE-NO-KATU SA STRUČNJACIMA!

20.03.2024 - 16:24
Svijet juda neprestano se razvija, a s njim i načini na koje učimo i poboljšavamo svoje vještine. Sretni smo što možemo objaviti da je sada dostupan novi EJU online tečaj za podučavanje grupa Nage-no-kata 1-3!