NATJECANJA OVAJ TJEDAN
Siječanj | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12.01 | Kata Seminar | Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb | Sudački seminar | ||||||||
19.01 | Zagreb Open | Zagreb | SEN, U18, U16, U14, U12 | Natjecanje | |||||||
26.01 | Profectus Kup | Samobor | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
03.01 | Trening kamp Kaštela | Kaštel Stari | Pripreme | ||||||||
27.01 | Studentsko Prvenstvo Zagreba | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
Veljača | |||||||||||
02.02 | PRVENSTVO HRVATSKE KADETI | 21000 Split | U18 | Natjecanje | |||||||
03.02 | Polaganje DAN pojas | Solin | Ispiti za pojase | ||||||||
09.02 | Kup Sv.Vlaho | Dubrovnik | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
09.02 | Black belt Open | Zagreb | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
14.02 | Školsko Prvenstvo Hrvatske | Vinkovci | Natjecanje | ||||||||
16.02 | PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
23.02 | Labinska Republika | 52220 Labin | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
23.02 | Memorijal Dragutin Krželj | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
Ožujak | |||||||||||
02.03 | Kup Samobora | Samobor | U18, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
03.03 | PRVENSTVO HRVATSKE KATE | Rijeka | SEN | Natjecanje | |||||||
03.03 | PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI | Rijeka | V1, V2, V3, V4, V5, V6 | Natjecanje | |||||||
10.03 | EJU EUROPSKI KADETSKI KUP | Zagreb | U18 | Natjecanje | |||||||
16.03 | Turopoljska frka | Zagreb | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
17.03 | Ippon Krk | U14, U12, U10 | Natjecanje | ||||||||
23.03 | PRVENSTVO HRVATSKE DJECA | 21000 Split | U14 | Natjecanje | |||||||
03.03 | Polaganje DAN pojas | Rijeka | Ispiti za pojase | ||||||||
23.03 | PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI | 21000 Split | U21 | Natjecanje | |||||||
30.03 | Sakura Kup | Sveta Nedelja | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
11.03 | EJU TRAINING CAMP | Zagreb | Pripreme | ||||||||
30.03 | Regionalne pripreme - JUG | Pripreme | |||||||||
Travanj | |||||||||||
06.04 | Kup Jigoro | Kutjevo | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
06.04 | Uskrsni turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
13.04 | EJU EUROPSKI KUP | Dubrovnik | SEN | Natjecanje | |||||||
13.04 | Kup Maksimira | Zagreb | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
20.04 | Adria kup Makarska | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
05.04 | Regionalne pripreme sjever | Jarunska ulica 3, 10000 Zagreb | Pripreme | ||||||||
15.04 | Pripreme reprezentacije | Dubrovnik | Pripreme | ||||||||
23.04 | Pripreme reprezentacije | Mali Lošinj | Pripreme | ||||||||
27.04 | Memorijal Damir Milatović | 10451 Pisarovina | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
05.04 | Regionalne pripreme - SJEVER | Pripreme | |||||||||
Svibanj | |||||||||||
04.05 | Croatia Open Kata | Rijeka | Natjecanje | ||||||||
04.05 | Kup Sv.Duje | 21000 Split | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
11.05 | I.HJL - 1.kolo | Natjecanje | |||||||||
11.05 | Otvoreno pr. Dubrovačko-netervanske žu. | Dubrovnik | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
11.05 | Kup Dugava | Zagreb | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
11.05 | Memorijal Mario Zebić | Kaštel Stari | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
12.05 | Studentsko Prvenstvo Hrvatske | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
12.05 | Ippon Labin | 52220 Rijeka | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
18.05 | Kup Državnosti | Samobor | U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
25.05 | Salona Open | Solin | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
03.05 | Pripreme KATA reprezentacije | Rijeka | Pripreme | ||||||||
05.05 | Regionalne pripreme - JUG - SJEVER | Pripreme | |||||||||
Lipanj | |||||||||||
01.06 | Kup Sv.Ante | Podstrana | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
08.06 | Kup Sv.Vid | Rijeka | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
10.06 | EJU CADET TRAINING CAMP | Poreč | Pripreme | ||||||||
10.06 | OLYMPIC TRAINING CAMP (OTC) | Poreč | Pripreme | ||||||||
29.06 | Kup Jadrana | 21000 Split | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
15.06 | Polaganje DAN pojas | Poreč | Ispiti za pojase | ||||||||
15.06 | SEMINAR ZA KYU ISPITIVAČE | Poreč | Trenerski seminar | ||||||||
16.06 | HJS TRENERSKI SEMINAR | Poreč | Trenerski seminar | ||||||||
23.06 | Turnir prijateljstva | Krk | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
24.06 | Ljetni kamp | Pripreme | |||||||||
Srpanj | |||||||||||
26.07 | IJF GRAND PRIX | Zagreb | Natjecanje | ||||||||
30.07 | EUSA Combat Games | Zagreb | Natjecanje | ||||||||
15.07 | Pripreme reprezentacije | Delnice | Pripreme | ||||||||
Kolovoz | |||||||||||
24.08 | Kaštela Open | Kaštel Stari | SEN, U18, U16 | Natjecanje | |||||||
15.08 | Pripreme reprezentacije | Mali Lošinj | Pripreme | ||||||||
25.08 | Trening kamp Salona | Solin | Pripreme | ||||||||
Rujan | |||||||||||
28.09 | Higl Open | Vinkovci | U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
07.09 | Regionalne pripreme - JUG | Pripreme | |||||||||
Listopad | |||||||||||
05.10 | Memorijal Matea Knego | 20207 Mlini | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
06.10 | Ippon Rijeka | Rijeka | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
12.10 | PRVENSTVO HRVATSKE ML.SENIORI | Zagreb | U23 | Natjecanje | |||||||
12.10 | PRVENSTVO HRVATSKE ML.KADETI | Zagreb | U16 | Natjecanje | |||||||
19.10 | Kup Turopolja | Velika Gorica | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
26.10 | Memorijal Josip Potnek | Osijek | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
26.10 | Memorijal Tajmir Nola | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10, V1, V2, V3, V4, V5, V6 | Natjecanje | |||||||
05.10 | Pripreme reprezentacije U21 U18 | Pripreme | |||||||||
05.10 | Regionalne pripreme - JUG - SJEVER | Pripreme | |||||||||
13.10 | Polaganje DAN pojas | Zagreb | Ispiti za pojase | ||||||||
Studeni | |||||||||||
02.11 | Dubrovnik Open | Dubrovnik | U16, U14 | Natjecanje | |||||||
03.11 | Ippon Rovinj | Rovinj | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
09.11 | I.HJL - 2.kolo | Natjecanje | |||||||||
09.11 | Croatia Open | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
09.11 | Kup Jaska | 10450 Jaska | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
16.11 | II.HJL - 1.kolo | Natjecanje | |||||||||
16.11 | Memorijal Dragomir Tavra | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
23.11 | III.HJL - 1.kolo | Natjecanje | |||||||||
23.11 | Kup Mokošice | 20236 Mokošica | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
30.11 | I.HJL - 3.kolo | Natjecanje | |||||||||
30.11 | Kup Lika | http://judolika.com/cms/live-streaming-kup-lika-20 , Zagreb | U18, U16, U14, U12 | Natjecanje | |||||||
30.11 | Prvenstvo Primorsko-goranske županije | Rijeka | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
Prosinac | |||||||||||
01.12 | Regionalno Prvenstvo Istre | Pula | SEN, U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
07.12 | Božićni turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
07.12 | Prvenstvo Zagrebačke županije | U14, U12, U10 | Natjecanje | ||||||||
06.12 | Regionalne pripreme - JUG - SJEVER | Pripreme | |||||||||
14.12 | Dalmacija Open | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
14.12 | HJS Sudački seminar | Sudački seminar |