NATJECANJA OVAJ TJEDAN
Siječanj | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08.01 | Trening kamp i kata seminar | Vinkovci | Natjecanje | ||||||||
20.01 | Zagreb Open | Zagreb | SEN, U21, U18, U16, U14, U12 | Natjecanje | |||||||
27.01 | Profectus Cup | Samobor | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
28.01 | STUDENTSKO PRVENSTVO HRVATSKE | Podsusedska aleja 13, 10000 Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
Veljača | |||||||||||
03.02 | PRVENSTVO HRVATSKE KADETI | 21000 Split | U18 | Natjecanje | |||||||
10.02 | Kup Sv.Vlaho | Dubrovnik | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
10.02 | Black Belt Open | Zagreb | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
15.02 | Šklolsko Prvenstvo Hrvatske | Vinkovci | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
17.02 | PRVENSTVO HRVATSKE SENIORI | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
24.02 | Memorijal Drago Krželj | 21000 Split | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
24.02 | Labinska republika | 52220 Labin | SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
Ožujak | |||||||||||
03.03 | Kup Samobora | Samobor | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
04.03 | PRVENSTVO HRVATSKE VETERANI | Trg Viktora Bubnja 1, 51000 Rijeka | SEN | Natjecanje | |||||||
04.03 | KATA PRVENSTVO HRVATSKE | Rijeka | Natjecanje | ||||||||
10.03 | EJU EUROPSKI KADETSKI KUP | Zagreb | U18 | Natjecanje | |||||||
17.03 | Turopoljska frka | Velika Gorica | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
17.03 | Kup Dalmacije | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
18.03 | Ippon Rovinj | Rovinj | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
24.03 | Požega Open | 34000 Požega | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
24.03 | Uskrsni turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Travanj | |||||||||||
07.04 | Memorijal Damir Milatović | 10451 Pisarovina | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
07.04 | EJU EUROPSKI KUP | Dubrovnik | SEN | Natjecanje | |||||||
14.04 | Sakura Cup | Sveta Nedelja | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
14.04 | Makarski Adria Kup | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
21.04 | PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI i DJECA | Zagreb | U21, U14 | Natjecanje | |||||||
28.04 | Kup Maksimira | Zagreb | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
28.04 | Kup Sv.Duje | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
29.04 | KATA Croatia Open | Rijeka | Natjecanje | ||||||||
Svibanj | |||||||||||
05.05 | Memorijal Mario Zebić | Kaštel Stari | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
05.05 | Kup Dugava | Zagreb | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
12.05 | I.HJL - 1.kolo | SEN | Natjecanje | ||||||||
13.05 | Ippon Rijeka | Rijeka | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
19.05 | Kup Državnosti | Samobor | U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
26.05 | Salona Open | Solin | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Lipanj | |||||||||||
02.06 | Sv.Vid | Rijeka | SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
09.06 | Kup Sv.Ante | Podstrana | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
17.06 | Turnir prijateljstva | U14, U12, U10 | Natjecanje | ||||||||
23.06 | Kup Jadrana | 21000 Split | SEN, U21, U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Srpanj | |||||||||||
27.07 | IJF GRAND PRIX | Zagreb | SEN | Natjecanje | |||||||
Kolovoz | |||||||||||
25.08 | Kaštela Open | Kaštel Stari | SEN, U18, U16 | Natjecanje | |||||||
26.08 | Trening kamp Salona | Solin | SEN, U21, U18, U16, U14, U12 | Natjecanje | |||||||
Rujan | |||||||||||
29.09 | Kup Željko Higl | Vinkovci | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
Listopad | |||||||||||
06.10 | PRVENSTVO HRVATSKE ML. KADETI | Split | U16 | Natjecanje | |||||||
06.10 | PRVENSTVO HRVATSKE ML. SENIORI | 21000 Split | U23 | Natjecanje | |||||||
13.10 | I.HJL - 2.kolo | Natjecanje | |||||||||
13.10 | Croatia Open | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
20.10 | II.HJL - 1.kolo | Samobor | Natjecanje | ||||||||
21.10 | Ippon Labin | 52220 Labin | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
27.10 | Memorijal Josip Potnek | Osijek | U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
27.10 | Kup Turopolja | Velika Gorica | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
27.10 | Kup Makarske | 21300 Makarska | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Studeni | |||||||||||
03.11 | I.HJL - 3.kolo | Natjecanje | |||||||||
03.11 | Dubrovnik Open | Dubrovnik | U18, U16, U14 | Natjecanje | |||||||
10.11 | Kup Jaska | 10450 Jaska | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
11.11 | Ippon Pula | Pula | U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
17.11 | Trofej Marjana | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
24.11 | Kup Lika | Zagreb | U18, U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
Prosinac | |||||||||||
01.12 | Prvenstvo Primorsko-goranske županije | Rijeka | Natjecanje | ||||||||
01.12 | Božićni turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
01.12 | Prvenstvo Zagrebačke županije | krašić bb , 10454 Krašić | U14, U12, U10 | Natjecanje | |||||||
02.12 | Prvenstvo Istre | Rovinj | SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje | |||||||
05.12 | Ekipni kup RH | Natjecanje | |||||||||
08.12 | III.HJL - 1.kolo | Natjecanje | |||||||||
08.12 | Kup Mokošice | U14, U12, U10 | Natjecanje | ||||||||
15.12 | Dalmacija open | 21000 Split | U16, U14, U12, U10, U8 | Natjecanje |