NATJECANJA OVAJ TJEDAN
Siječanj
08.01 HJS Kata seminar + DAN ispit Vinkovci Ispiti za pojase
21.01 PRVENSTVO HRVATSKE SENIORKE/SENIORI Zagreb SEN Natjecanje
29.01 PRVENSTVO HRVATSKE KADETKINJE/KADETI (U18) Zagreb U18 Natjecanje
05.01 8. Međunarodni trening kamp Dalmacijacement Kaštel Sućurac Pripreme
13.01 Zimski trening kamp ''Mladost'' Zagreb Pripreme
Veljača
05.02 Kup Sv. Vlaho Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
11.02 Zrinski Open Čakovec U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
11.02 Kaštelino Kup 21214 Kaštela U14, U12, U10 Natjecanje
18.02 Zagreb Open Zagreb SEN, U18, U16 Natjecanje
19.02 1. Ippon Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
25.02 30. Međunarodni Kup Samobora Samobor U18, U14, U12, U10 Natjecanje
Ožujak
04.03 Labinska republika 52220 Labin SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8, V1, V2, V3 Natjecanje
11.03 CADET EUROPEAN CUP Zagreb U18 Natjecanje
15.03 EJU CADET TRAINING CAMP Zagreb Pripreme
18.03 Turopoljska frka Velika Gorica U14, U12, U10 Natjecanje
18.03 2. Međunarodni kup Marjana 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
25.03 Sakura Kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Travanj
01.04 PRVENSTVO HRVATSKE DJEČACI/DJEVOJČICE (U14) Zagreb U14 Natjecanje
02.04 PRVENSTVO HRVATSKE JUNIORI/JUNIORKE (U21) Zagreb U21 Natjecanje
15.04 SENIOR EUREOPAN CUP Dubrovnik SEN Natjecanje
23.04 2. Ippon Rovinj SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
29.04 9. Memorijal Damir Milatović 10451 Pisarovina U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
29.04 20. Memorijalni turnir Mario Zebić Kaštel Sućurac U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Svibanj
05.05 Kata seminar Rijeka Pripreme
07.05 KATA PRVENSTVO HRVATSKE Rijeka SEN, U21, U18 Natjecanje
07.05 Dan ispit Rijeka Ispiti za pojase
13.05 Međunarodni kup Dugave 2023 Zagreb U14, U12, U10, U8, V1, V2, V3, V4 Natjecanje
20.05 30. Međunarodni judo kup državnosti Samobor U12, U10, U8 Natjecanje
27.05 Salona open 2023 Solin U18, U16, U14, U12 Natjecanje
28.05 Dan ispit 21000 Split Ispiti za pojase
Lipanj
03.06 Kup Jadrana 21000 Split SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
10.06 Judo kup Sv. Ante Podstrana U14, U12, U10 Natjecanje
10.06 EJU JUDO FESTIVAL Poreč Pripreme
11.06 18. Međunarodni turnir sv. Vid Rijeka SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8, V1, V2, V3, V4 Natjecanje
12.06 EJU OTC Poreč Pripreme
12.06 EJU CADET TRAINING CAMP Poreč Pripreme
25.06 Ljetni judo kamp Krk 2023 Krk Pripreme
Kolovoz
18.08 IJF JUDO GRAND PRIX Zagreb Natjecanje
23.08 WORLD CHAMPIONSHIPS CADETS Zagreb Natjecanje
27.08 ITC Salona Solin Pripreme
Rujan
23.09 Kaštela open 21214 Kaštela SEN, U18, U16 Natjecanje
30.09 Black belt open Zagreb U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
30.09 Otvoreno Prvenstvo Dubrovačko-neretvanske županije Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
Listopad
07.10 III. HJL 1. kolo Natjecanje
07.10 Kup Turopolja Velika Gorica U14, U12, U10, U8 Natjecanje
08.10 3. Ippon 52220 Labin SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
14.10 Memorijalni turnir Marija Knego Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Natjecanje
14.10 Higl open 2023 Vinkovci SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
21.10 II. HJL 1. kolo Natjecanje
21.10 III. HJL 2. kolo Natjecanje
21.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI KADETI/MLAĐE KADETKINJE ( Zagreb U16 Natjecanje
22.10 PRVENSTVO HRVATSKE (MLAĐE SENIORKE/MLAĐI SENIORI) Zagreb U23 Natjecanje
22.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI/MLAĐE SENIORKE (U Zagreb U23 Natjecanje
28.10 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
28.10 16. Memorijal Josipa Potneka Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
21.10 Dan ispit Zagreb Ispiti za pojase
Studeni
04.11 27. Međunarodni judo kup Maksimira Zagreb U14, U12, U10, U8 Natjecanje
04.11 II. HJL 2. kolo Natjecanje
11.11 26. Dubrovnik open (ekipno natjecanje) U16, U14 Natjecanje
11.11 22. Međunarodni turnir Jaska 10450 Jaska U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
18.11 Dalmacija open 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje
19.11 4. Ippon 21000 Split SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
25.11 I. HJL 1. kolo Natjecanje
25.11 Međunarodni judo turnir kup Lika Zagreb U18, U16, U14, U12 Natjecanje
Prosinac
02.12 15. Kup Mokošice 20236 Mokošica U14, U12, U10 Natjecanje
02.12 Prvenstvo Zagrebačke županije U18, U16, U14, U12, U10 Natjecanje
02.12 I. HJL 2. kolo Natjecanje
02.12 Prvenstvo PGŽ Rijeka SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
03.12 Regionalno prvenstvo Istre Pula SEN, U23, U21, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.12 1. Međunarodni kup Istre 52220 Labin U16, U14, U12, U10, U8 Natjecanje
09.12 Božićni turnir 21000 Split U16, U14, U12, U10 Natjecanje