Ivana Šutalo osvojila broncu u hrvatskom dvoboju u Maroku, Družeta izgubio borbu za broncu

11.03.2018 - 14:51
Posljednjeg dana Grand Prix turnira u Agadiru hrvatska judašica Ivana Šutalo (iznad 78 kg) osvojila je brončanu medalju u dvoboju s reprezentativnom kolegicom Ivanom Maranić.

Puljiz primila zlato u Zagrebu iz ruku olimpijske pobjednice

10.03.2018 - 16:11
Ana Viktorija Puljiz (do 44 kg) potvrdila je status prve nositeljice i osvojila zlatnu medalju na Europskom kadetskom kupu u Zagrebu.

LIVE STREAMING: ECup Zagreb 2018

09.03.2018 - 07:50

Barbara Matić najbolja sportašica Splita, nagrade i za Vladimira Preradovića i JK Pujanke

07.03.2018 - 19:45
Splitski savez sportova proglasio je najbolje u 2017. godini, a među dobitnicima se ističe judo.

Dođite za vikend u Podsused: Najbolji Europski kadetski kup okuplja više od 800 judoka iz 36 države

07.03.2018 - 19:09
Broj zemalja i natjecatelja se svake godine povećavao, a 2018. godine dosežemo broj od prijavljenih 1200 sudionika (treneri, suci, delegati) od toga 825 natjecatelja iz 36 država.