Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

    EVENTS IN NEAR FUTURE
    February
    10.02 Izborna skupština HJS Zagreb Congress
    March
    27.03 POLAGANJE ZA DAN POJAS Put Majdana 3, 21210 Solin Belts exam
    April
    10.04 POLAGANJE ZA DAN POJAS Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb Belts exam
    24.04 PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE Zagreb U18 Competition
    25.04 PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE Zagreb SEN Competition
    May
    01.05 EUROPEAN JUDO OPEN Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb SEN Competition
    03.05 TRENING KAMP ZAGREB Zagreb Training camp
    08.05 Kup Trofej Marjana 21000 Split U14, U12, U10, U8 Competition
    08.05 Zagreb Open Zagreb U21, U16, U14, U12 Competition
    22.05 PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE Zagreb U21 Competition
    23.05 PRVENSTVO HRVATSKE ZA DJECU Zagreb U14 Competition
    29.05 Salona Open Solin U18, U16, U14, U12, U10 Competition
    30.05 Ippon Pula Pula U12, U10, U8 Competition
    June
    05.06 Sakura kup Sveta Nedelja U16, U14, U12, U10 Competition
    12.06 Kup Sv. Vid Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    19.06 Kup državnosti Samobor U12, U10, U8 Competition
    19.06 Judo kup "Sv. Ante" Podstrana U14, U12, U10 Competition
    20.06 Ippon Rovinj Rovinj U12, U10, U8 Competition
    August
    29.08 Trening kamp Salona Solin Training camp
    September
    11.09 Kaštela Open Kaštel Stari SEN, U18, U16 Competition
    24.09 IJF JUDO GRAND PRIX Zagreb SEN Competition
    25.09 Kup Dalmacije 21000 Split U16, U14, U12, U10 Competition
    October
    02.10 EJU SENIORSKI KUP Dubrovnik SEN Competition
    09.10 Memorijal Matea Knego Dubrovnik U16, U14, U12, U10 Competition
    10.10 Labinska Republika Labin SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    16.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI KADETI Zagreb U16 Competition
    17.10 PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI Zagreb U23 Competition
    23.10 Memorijal Josip Potnek Osijek U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    23.10 Croatia Open Sinj U16, U14, U12, U10 Competition
    24.10 Ippon Rijeka Rijeka U12, U10, U8 Competition
    November
    06.11 Dubrovnik Open Dubrovnik U18, U16 Competition
    07.11 Kup Maksimira Podsusedski trg 14 b, 10000 Zagreb U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    13.11 Kup Jaska Jastrebarsko U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    14.11 Ippon Labin 52220 Labin U12, U10, U8 Competition
    20.11 Zaprešički judo festival Zaprešić U16, U14, U12, U10 Competition
    20.11 Memorijal Dragomir Tavra Split U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    27.11 Dalmacija Open Omiš U16, U14, U12, U10 Competition
    27.11 Kup Lika Podsusedski trg , Zagreb U18, U16, U14, U12 Competition
    December
    04.12 Kup Mokošice Mokošica U14, U12, U10 Competition
    04.12 Prvenstvo Zagrebačke županije Zagreb U14, U12, U10 Competition
    04.12 Prvenstvo Primorsko-goranske županije Rijeka SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    05.12 Regionalno prvenstvo Istre Pula SEN, U18, U16, U14, U12, U10, U8 Competition
    11.12 Kup Zrinski 40000 Čakovec U14, U12, U10, U8 Competition
    11.12 Božićni turnir Split U16, U14, U12, U10 Competition
    18.12 Sudački seminar Refereeing seminar