Završilo Europsko prvenstvo za mlađe seniore

Posljednjeg dana EP-a natupilo je 5 naših predstavnika. U kategoriji -78kg nastupila je Ivana Maranić (JK PANDA - Zagreb), +78kg; Ivana Šutalo (JK DUBROVNIK), -90kg Luka Leško (JK DUGAVE - Zagreb), -100kg Jurica Katić (JK PANDA - Zagreb) i u kategoriji preko 100kg Boško Tripalo (JK STUDENT - Split).

U kategoriji preko 100kg, Boško Tripalo osvojio je 7.mjesto pobjedom nad D.Balaban (BIH), te porazima od A.Breitbarth (GER) i M.Kartoshkin (UKR). Ivana Maranić također je osvojila 7.mjesto, u kategoriji -78kg. Natjecanje je završila sa dva poraza, protiv aktualne Europske seniorske prvakinje A.Joo (HUN) i odlukom sudaca gubi od T.Dzhurova (BUL).

Ostali natjecatelji nažalost su ostali bez plasmana. Luka Leško u kategoriji -90kg je poražen od T.Spalding – Mcintosh (GBR). Jurica Katić (-90kg) je poražen od prestavnika Njemačke D.Pfeiffer, te u kategoriji +78kg Ivana Šutalo je poražena od Nizozemke G.Kupers.