Urlić brončani u Sarajevu

Posljednjeg dana Europskog kupa u Sarajevu, još jedan Hrvatski predstavnik došao je do postolja.

U kategoriji preko 100kg brončanu medalju je osvojio Marijan Urlić. Urlić je slavio u borbi za broncu protiv domaćeg predstavnika Aleksandra Krsmanovića. Tokom dana Urlić je upisao po pobjedu i poraz, bio je bolji od Damjana Frasa iz Slovenije, dok je poražen od kasnijeg osvajača kategorije Haruna Sadikovića (BIH).

Treći i posljednji dan u Tbilisiju nastupili su naši natjecatelji na Grand Prixu. Zlatko Kumrić je u Gruziji na svojem prvom Grand Prixu ikad imao dvije borbe. U prvom kolu je pobjedio Litvanca Martynasa Vaskoviciusa, ali u drugom kolu je zaustavljen od iskusnog Azerbejđanca i Svjetskog prvaka iz 2013 Elkhana Mammadova.

Ivana Maranić i Ivana Šutalo poražene su u prvoj borbi.