BERSET Bastien

Švicarska

Kadeti U18 -50


Judo Attalens

DATUM NATJECANJE DRŽAVA KATEGORIJA MJESTO BODOVI HSK
13.06.2026 Ranking Turnier 500 ~ Spiez 2026 SUI Kadeti U18 -50 kg 5. 1
30.05.2026 Tournoi Ranking 500 ~ Sierre 2026 SUI Kadeti U18 -50 kg
09.05.2026 Championnats Fribourgeois individuels 2026 SUI Kadeti U18 -50 kg 1.
14.03.2026 Ranking Turnier 500 ∼ Rheintal 2026 SUI Kadeti U18 -50 kg
31.01.2026 Ranking Turnier 500 ∼ Oensingen 2026 SUI Kadeti U18 -50 kg
17.01.2026 Tournoi Ranking 1000 ~ Morges 2026 SUI Kadeti U18 -50 kg
10.01.2026 Matsuru Dutch Open Espoir NED Kadeti U18 -46 kg
Ukupno bodova za cro kup Kadeti U18 1

Nema rezultata za prikaz.