• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 1

    ŠUMAK VID SLO

    BEŽIGRAD

    COPAT Leonardo ITA

    ASD Skorpion Club Libertas Pordenone

    2

    KLARIĆ Žiga SLO

    KOMENDA

    PEVEC GAŠPERSLO

    SHIDO

    3

    MILIČEVIĆ Ivan BIH

    Hercegovac Mostar

    CHAYNIKOV DMITRY SLO

    BRANIK MARIBOR

    4

    LIPIČ Gabriel SLO

    APOLON MARIBOR

    KAUČIČ ROPRET AndražSLO

    TRIGLAV KRANJ

    5

    PUŠNIK VID SLO

    VELENJE

    DADOSH Tal ISR

    Macabi Haifa

    6

    MARIČ Ažbe SLO

    TRIGLAV KRANJ

    KOS TimotejSLO

    IMPOL

    7

    RONCASTRI Lorenzo ITA

    Yama arashi Udine

    LUPU Vadim MDA

    SSS de Judo

    8

    DINEV Hristo BUL

    Bulgaria Judo Team

    IMŠIROVIĆ AzizSLO

    IVO REYA

    9

    COPAT Leonardo


    [05:17] 00 s1 : 01 s0

    PEVEC GAŠPER


    [02:02] 00 s0 : 10 s0

    10

    CHAYNIKOV DMITRY


    [08:15] 00 s0 : 01 s2

    LIPIČ Gabriel


    [02:14] 02 s0 : 01 s0

    11

    DADOSH Tal


    [00:18] 00 s0 : 10 s0

    KOS Timotej


    [00:39] 00 s0 : 10 s0

    12

    LUPU Vadim


    [01:03] 00 s0 : 10 s0

    DINEV Hristo


    [00:38] 02 s0 : 00 s0

    17

    COPAT Leonardo


    [00:00] 11 s0 : 00 s0

    LIPIČ Gabriel


    [02:55] 00 s0 : 10 s0

    18

    KOS Timotej


    [01:24] 00 s0 : 11 s0

    DINEV Hristo


    [03:00] 00 s1 : 01 s0

    LIPIČ Gabriel


    [01:54] 00 s2 : 10 s0

    23

    1. LIPIČ Gabriel


    [01:50] 01 s0 : 00 H

    2. DINEV Hristo


    [01:41] 00 s0 : 10 s0

    13

    ŠUMAK VID 


    SLO, BEŽIGRAD

    PEVEC GAŠPER 


    SLO, SHIDO

    14

    KAUČIČ ROPRET Andraž 


    SLO, TRIGLAV KRANJ

    CHAYNIKOV DMITRY 


    SLO, BRANIK MARIBOR

    15

    MARIČ Ažbe 


    SLO, TRIGLAV KRANJ

    DADOSH Tal 


    ISR, Macabi Haifa

    16

    IMŠIROVIĆ Aziz 


    SLO, IVO REYA

    LUPU Vadim 


    MDA, SSS de Judo

    19

    ŠUMAK VID 


    [00:16] 10 s0 : 00 s0 

    CHAYNIKOV DMITRY 


    [01:48] 00 s0 : 11 s0 

    20

    DADOSH Tal 


    [00:15] 00 s0 : 10 s0 

    IMŠIROVIĆ Aziz 


    [01:18] 10 s1 : 01 s0 

    21

    CHAYNIKOV DMITRY 


    [09:27] 00 s3 : 00 s1 

    KOS Timotej 


    SLO, IMPOL

    22

    DADOSH Tal 


    [01:06] 11 s0 : 00 s0 

    COPAT Leonardo 


    ITA, ASD Skorpion Club Libertas Pordenone

    3. KOS Timotej 


    [04:40] 00 s2 : 01 s1 

    3. DADOSH Tal 


    [01:33] 10 s0 : 00 s0