• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 65

    FALCAO Gabriel


    MARASTONI MATTHEW PAUL


    66

    DVALISHVILI Dato


    FRIIS-HANSEN Kalle


    67

    GALANDARZADE Vusal


    BAKTYBAIULY Nurdaulet


    68

    NOACK Piet


    MAXLIN Miljohn


    69

    KAPANADZE Kote


    HONDA Shoma


    70

    JONK yarmo


    URALOV Orazgeldy


    71

    DOBROSY Almos


    SHARAHILI Ibrahim


    72

    VESTE Andrian


    AUST Phillip


    97

    FALCAO Gabriel


    DVALISHVILI Dato


    98

    GALANDARZADE Vusal


    MAXLIN Miljohn


    99

    KAPANADZE Kote


    URALOV Orazgeldy


    100

    DOBROSY Almos


    VESTE Andrian


    FALCAO Gabriel


    113

    GALANDARZADE Vusal


    GALANDARZADE Vusal


    KAPANADZE Kote


    114

    KAPANADZE Kote


    VESTE Andrian


    19

    NASCHCHO IssaAUT

    LZ Multikraft Wels

    20

    BOLDIS RobertROU

    Liberty LPS Oradea

    23

    HUSEYNOV GadirAZE

    LZ Multikraft Wels

    24

    CANO MARTOS AlvaroESP

    Liberty LPS Oradea

    27

    HARROU AminFRA

    LZ Multikraft Wels

    28

    LEHNIGER JosephGER

    Liberty LPS Oradea

    31

    GUEMUESKAYA LeonAUT

    LZ Multikraft Wels

    32

    BERUASHVILI GiorgiGEO

    Liberty LPS Oradea

    73

    RUEBO Jano


    MLADY Petr


    74

    NASCHCHO Issa


    BOLDIS Robert


    75

    GUARINO gennaro


    MIHALOVS Ivans


    76

    HUSEYNOV Gadir


    CANO MARTOS Alvaro


    77

    KOWALSKI Marcin


    TANGIRBERGEN Beknur


    78

    HARROU Amin


    LEHNIGER Joseph


    79

    OZBAS Yasin


    ANDREOU Kyprianos


    80

    GUEMUESKAYA Leon


    BERUASHVILI Giorgi


    101

    RUEBO Jano


    BOLDIS Robert


    102

    MIHALOVS Ivans


    HUSEYNOV Gadir


    103

    TANGIRBERGEN Beknur


    LEHNIGER Joseph


    104

    ANDREOU Kyprianos


    BERUASHVILI Giorgi


    RUEBO Jano


    115

    RUEBO Jano


    HUSEYNOV Gadir


    TANGIRBERGEN Beknur


    116

    ANDREOU Kyprianos


    ANDREOU Kyprianos


    33

    PELLIGRA VINCENZOITA

    CR Judo Sicilia

    35

    FATTAHOV ChingizAZE

    Atilla İKİB

    37

    ABZALBEK AssanaliKAZ

    CR Judo Sicilia

    39

    THIJSSEN NielsNED

    Atilla İKİB

    41

    BATDORJ MunkhjinCAN

    CR Judo Sicilia

    43

    LOLADZE GiorgiGEO

    Atilla İKİB

    45

    SZABO AronHUN

    CR Judo Sicilia

    47

    GOSPODINOV DimitarBUL

    Atilla İKİB

    81

    PELLIGRA VINCENZO


    PASHAEV Heydar


    82

    FATTAHOV Chingiz


    BERUASHVILI Mate


    83

    ABZALBEK Assanali


    ZELLMANN Fabian


    84

    THIJSSEN Niels


    NEBOTOV SERHII


    85

    BATDORJ Munkhjin


    KRIZEK Simon


    86

    LOLADZE Giorgi


    BEISEMBAYEV Bekassyl


    87

    SZABO Aron


    BIBITKO Itay


    88

    GOSPODINOV Dimitar


    REDDIG Finn Luka


    105

    PELLIGRA VINCENZO


    BERUASHVILI Mate


    106

    ABZALBEK Assanali


    NEBOTOV SERHII


    107

    BATDORJ Munkhjin


    LOLADZE Giorgi


    108

    BIBITKO Itay


    GOSPODINOV Dimitar


    PELLIGRA VINCENZO


    117

    PELLIGRA VINCENZO


    NEBOTOV SERHII


    LOLADZE Giorgi


    118

    LOLADZE Giorgi


    GOSPODINOV Dimitar


    89

    AHIBO Hans Jorris


    DOLGILEVICS Andis


    90

    ALSEIT Ykylas


    BREKKE-JENSSEN Martin


    91

    TYRRELL Rory


    SALVO Samuel


    92

    SARDIDI Jawad


    PAVLIASHVILI Vakhtang


    93

    RODRIGUEZ Dominic


    ISLAMHANOV Junus


    94

    HERKOVIČ Nace


    MELADZE Jumber


    95

    POPP Dimitrij


    TANAKA Ryuga


    96

    ABITULY KANAT


    GOSPODINOV Nikolay


    109

    AHIBO Hans Jorris


    ALSEIT Ykylas


    110

    SALVO Samuel


    PAVLIASHVILI Vakhtang


    111

    RODRIGUEZ Dominic


    MELADZE Jumber


    112

    TANAKA Ryuga


    ABITULY KANAT


    AHIBO Hans Jorris


    119

    PAVLIASHVILI Vakhtang


    PAVLIASHVILI Vakhtang


    MELADZE Jumber


    120

    TANAKA Ryuga


    TANAKA Ryuga


    129

    BAKTYBAIULY Nurdaulet 


    MAXLIN Miljohn 


    SWE

    130

    MLADY Petr 


    BOLDIS Robert 


    ROU, Liberty LPS Oradea

    131

    BEISEMBAYEV Bekassyl 


    BATDORJ Munkhjin 


    CAN

    132

    POPP Dimitrij 


    ABITULY KANAT 


    KAZ, National Team KAZ

    133

    BAKTYBAIULY Nurdaulet 


    FALCAO Gabriel 


    BRA

    134

    MLADY Petr 


    HUSEYNOV Gadir 


    AZE

    135

    BEISEMBAYEV Bekassyl 


    GOSPODINOV Dimitar 


    BUL

    136

    ABITULY KANAT 


    MELADZE Jumber 


    GEO

    FALCAO Gabriel 


    MLADY Petr 


    BEISEMBAYEV Bekassyl 


    MELADZE Jumber 


    137

    FALCAO Gabriel 


    BRA

    KAPANADZE Kote 


    GEO

    138

    MLADY Petr 


    CZE

    ANDREOU Kyprianos 


    CYP

    139

    BEISEMBAYEV Bekassyl 


    KAZ

    PELLIGRA VINCENZO 


    ITA, CR Judo Sicilia

    140

    MELADZE Jumber 


    GEO

    PAVLIASHVILI Vakhtang 


    GEO

    143

    KAPANADZE Kote 


    ANDREOU Kyprianos 


    144

    PELLIGRA VINCENZO 


    MELADZE Jumber 


    145

    KAPANADZE Kote 


    LOLADZE Giorgi 


    GEO, GEO 145

    146

    MELADZE Jumber 


    RUEBO Jano 


    GER 146

    3. KAPANADZE Kote 


    3. RUEBO Jano 


    141

    GALANDARZADE Vusal 


    RUEBO Jano 


    142

    LOLADZE Giorgi 


    TANAKA Ryuga 


    147

    2. GALANDARZADE Vusal 


    TANAKA Ryuga 


    1. TANAKA Ryuga