February | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10.02 | Izborna skupština HJS | Zagreb | Assembly | ||||||||
March | |||||||||||
27.03 | POLAGANJE ZA DAN POJAS | Put Majdana 3, 21210 Solin | Belts exam | ||||||||
April | |||||||||||
10.04 | POLAGANJE ZA DAN POJAS | Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb | Belts exam | ||||||||
May | |||||||||||
01.05 | EUROPEAN JUDO OPEN | Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb | SEN | Competition | |||||||
03.05 | TRENING KAMP ZAGREB | Zagreb | Training camp | ||||||||
29.05 | PRVENSTVO HRVATSKE ZA JUNIORE | Zagreb | U21 | Competition | |||||||
08.05 | POLAGANJE ZA DAN POJAS | Liechtensteinov put 12, 20000 Dubrovnik | Belts exam | ||||||||
22.05 | PRVENSTVO HRVATSKE ZA KADETE | Zagreb | U18 | Competition | |||||||
June | |||||||||||
19.06 | EJU KADETSKI KUP | Poreč | U18 | Competition | |||||||
21.06 | TRENING KAMP POREČ | Poreč | Training camp | ||||||||
26.06 | PRVENSTVO HRVATSKE ZA SENIORE | Zagreb | SEN | Competition | |||||||
26.06 | KATA PRVENSTVO HRVATSKE | Podsusedski trg 14B, 10090 Zagreb | SEN, U23, U21, U18 | Competition | |||||||
27.06 | POLAGANJE ZA DAN POJAS | Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb | Belts exam | ||||||||
July | |||||||||||
01.07 | EJU Training Camp | Plava Laguna , 52440 Poreč | Training camp | ||||||||
August | |||||||||||
29.08 | Trening kamp Salona | Solin | Training camp | ||||||||
September | |||||||||||
24.09 | IJF JUDO GRAND PRIX | Zagreb | SEN | Competition | |||||||
October | |||||||||||
02.10 | PRVENSTVO HRVATSKE ZA DJECU | Zagreb | U14 | Competition | |||||||
02.10 | PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI SENIORI | Zagreb | U23 | Competition | |||||||
09.10 | DALMATINSKI SUPER KUP - 28. CROATIA OPEN | Slobode ulica 18, 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
16.10 | EJU SENIORSKI KUP Dubrovnik | Dubrovnik | SEN | Competition | |||||||
30.10 | PRVENSTVO HRVATSKE MLAĐI KADETI | Zagreb | U16 | Competition | |||||||
November | |||||||||||
06.11 | Prvenstvo Zagrebačke županije | U16, U14, U12, U10 | Competition | ||||||||
07.11 | Dalmatinski judo superkup | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
13.11 | 24. Dubrovnik Open | Dubrovnik | U14 | Competition | |||||||
13.11 | 3. HJL | Zagreb | Competition | ||||||||
28.11 | Kup Dalmacije | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
December | |||||||||||
04.12 | Sakura Kup | Sveta Nedelja | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
12.12 | Božićni turnir | 21000 Split | U16, U14, U12, U10 | Competition | |||||||
22.12 | Ispiti za Dan pojaseve_22_12_2021 | Ulica cara Emina 12, 52100 Pula | Belts exam | ||||||||
30.12 | HJS redovna skupština | Zagreb | Assembly |