Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 1

    KLAČAR Robert CRO

    Istarski borac Pula 

     

    2

    MITROVIĆ Leon CRO

    Pinky 

     

    3
    4

    TOMAŠEVIĆ Marko CRO

    Dubrovnik 1966

    KLAČAR Robert


    MITROVIĆ Leon


    JEREMIĆ Maximilian Lovel


    TOMAŠEVIĆ Marko


    17

    KLAČAR Robert


    [00:08] 10 s0 : 00 s0

    18

    TOMAŠEVIĆ Marko


    [03:50] 00 s0 : 10 s0

    25

    KLAČAR Robert


    [01:06] 10 s0 : 00 s0

    5

    BARIŠIĆ Toni CRO

    Solin 

     

    6

    TOMAŠ Marino CRO

    Split 

     

    7

    ROZGA Josip CRO

    Kaštela

    8

    ĐAPIĆ Leon CRO

    Ura nage

    BARIŠIĆ Toni


    TOMAŠ Marino


    ROZGA Josip


    ĐAPIĆ Leon


    19

    TOMAŠ Marino


    [01:09] 00 s0 : 02 s0

    20

    ĐAPIĆ Leon


    [03:40] 00 s2 : 10 s0

    26

    TOMAŠ Marino


    [02:39] 00 s2 : 00 s3

    9

    BRATIČEVIĆ Mauricio CRO

    Ura nage 

     

    10

    IVANJKO Matija CRO

    Pinky 

    TONžETIć Josip CRO

    Dojo Zagreb 

    11

    VDOVIĆ Nikola CRO

    Zagreb

    12

    DUTKOVIĆ Matej CRO

    Profectus Samobor

    BRATIČEVIĆ Mauricio


    IVANJKO Matija


    [01:40] 02 s0 : 00 s0

    VDOVIĆ Nikola


    DUTKOVIĆ Matej


    21

    IVANJKO Matija


    [01:32] 00 s0 : 02 s0

    22

    VDOVIĆ Nikola


    [01:19] 10 s1 : 00 s1

    27

    VDOVIĆ Nikola


    [00:56] 00 s0 : 11 s0

    13

    ŽUNIĆ Jakov CRO

    Kaštela 

     

    14

    RISTIĆ Matej CRO

    Lika Zagreb 

     

    15

    VIDEK Fran CRO

    Pinky

    16

    HANIĆ Patrik CRO

    Mladost Osijek

    ŽUNIĆ Jakov


    RISTIĆ Matej


    VIDEK Fran


    HANIĆ Patrik


    23

    RISTIĆ Matej


    [04:00] 00 s2 : 01 s2

    24

    VIDEK Fran


    [04:00] 01 s0 : 00 s2

    28

    RISTIĆ Matej


    [04:00] 01 s0 : 00 s0

    29

    MITROVIĆ Leon 


    CRO, Pinky

    30

    BARIŠIĆ Toni 


    CRO, Solin

    31

    DUTKOVIĆ Matej 


    CRO, Profectus Samobor

    32

    ŽUNIĆ Jakov 


    CRO, Kaštela

    33

    TOMAŠEVIĆ Marko 


    CRO, Dubrovnik 1966

    34

    ĐAPIĆ Leon 


    CRO, Ura nage

    36

    VIDEK Fran 


    CRO, Pinky

    39

    TOMAŠEVIĆ Marko 


    [02:56] 00 s1 : 02 s0 

    ĐAPIĆ Leon 


    [03:09] 00 s0 : 11 s0 

    40

    DUTKOVIĆ Matej 


    [04:00] 01 s1 : 00 s1 

    VIDEK Fran 


    [03:07] 00 s1 : 10 s1 

    ĐAPIĆ Leon 


    [04:00] 10 s1 : 00 s0

    VIDEK Fran 


    [03:23] 01 s0 : 10 s0

    ĐAPIĆ Leon 


    CRO, Ura nage

    RISTIĆ Matej 


    CRO, Lika Zagreb

    VIDEK Fran 


    CRO, Pinky

    TOMAŠ Marino 


    CRO, Split

    41

    3. ĐAPIĆ Leon 


    [04:00] 01 s1 : 00 s1 

    42

    3. TOMAŠ Marino 


    [04:00] 00 s1 : 01 s1 

    KLAČAR Robert 


    CRO, Istarski borac Pula

    TOMAŠ Marino 


    CRO, Split

    VDOVIĆ Nikola 


    CRO, Zagreb

    RISTIĆ Matej 


    CRO, Lika Zagreb

    37

    KLAČAR Robert 


    [03:49] 10 s0 : 00 s2 

    38

    2. VDOVIĆ Nikola 


    [03:34] 01 s2 : 00 s1 

    43

    1. KLAČAR Robert 


    [01:57] 10 s0 : 00 s2