Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 1

    HERKOVIČ Nace SLO

    ACRON SLOVENJ GRADEC 

     

    2

    CAF Luka SLO

    DRAVA PTUJ 

    3

    KLOPČIČ Urh SLO

    GIB ŠIŠKA

    4

    PERBIL Jaka SLO

    BEŽIGRAD

    HERKOVIČ Nace


    VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž


    [03:26] 01 s2 : 02 s1

    KLOPČIČ Urh


    PERBIL Jaka


    17

    HERKOVIČ Nace


    [00:35] 02 s0 : 00 s0

    18

    KLOPČIČ Urh


    [01:44] 10 s0 : 00 s0

    25

    KLOPČIČ Urh


    [07:55] 00 s2 : 01 s2

    5

    EMERŠIČ Blaž SLO

    PARTIZAN LJUTOMER 

     

    6

    AJDIČ Aljaž SLO

    DRAVA PTUJ 

     

    7

    ŠUŠKOVIĆ Marko SLO

    GOLOVEC

    8

    KAVČIČ Leon SLO

    GIB ŠIŠKA

    EMERŠIČ Blaž


    AJDIČ Aljaž


    ŠUŠKOVIĆ Marko


    KAVČIČ Leon


    19

    EMERŠIČ Blaž


    [00:31] 02 s0 : 00 s0

    20

    KAVČIČ Leon


    [01:37] 00 s0 : 10 s0

    26

    EMERŠIČ Blaž


    [02:28] 02 s0 : 00 s1

    9

    PERKOVIČ Luka SLO

    DRAVA PTUJ 

     

    10

    ŠKRGET Nejc SLO

    PARTIZAN LJUTOMER 

    DEKLEVA Urban SLO

    15.MAJ MAREZIGE 

    11

    BERGANT Adam SLO

    IMPOL

    12

    ROGELJ Maks SLO

    GIB ŠIŠKA

    PERKOVIČ Luka


    ŠKRGET Nejc


    [01:37] 02 s0 : 00 s0

    BERGANT Adam


    ROGELJ Maks


    21

    PERKOVIČ Luka


    [01:58] 10 s0 : 00 s0

    22

    BERGANT Adam


    [00:40] 02 s0 : 00 s0

    27

    BERGANT Adam


    [05:13] 01 s0 : 02 s2

    13

    BOŽENK Žan SLO

    ACRON SLOVENJ GRADEC 

     

    14

    ŠTULAR Jure SLO

    BEŽIGRAD 

     

    15

    ŠKRBENTA Rok SLO

    PARTIZAN LJUTOMER

    16

    PLANTAK Aljaž SLO

    GORICA

    BOŽENK Žan


    ŠTULAR Jure


    ŠKRBENTA Rok


    PLANTAK Aljaž


    23

    BOŽENK Žan


    [00:45] 10 s0 : 00 s0

    24

    PLANTAK Aljaž


    [01:26] 00 s0 : 10 s0

    28

    PLANTAK Aljaž


    [02:21] 00 s1 : 11 s1

    29

    PERBIL Jaka 


    SLO, BEŽIGRAD

    30

    AJDIČ Aljaž 


    SLO, DRAVA PTUJ

    31

    ROGELJ Maks 


    SLO, GIB ŠIŠKA

    32

    ŠKRBENTA Rok 


    SLO, PARTIZAN LJUTOMER

    33

    HERKOVIČ Nace 


    SLO, ACRON SLOVENJ GRADEC

    34

    KAVČIČ Leon 


    SLO, GIB ŠIŠKA

    35

    PERKOVIČ Luka 


    SLO, DRAVA PTUJ

    36

    BOŽENK Žan 


    SLO, ACRON SLOVENJ GRADEC

    39

    HERKOVIČ Nace 


    [03:34] 00 s1 : 10 s1 

    KAVČIČ Leon 


    [02:18] 00 s0 : 10 s0 

    40

    PERKOVIČ Luka 


    [02:40] 00 s0 : 10 s0 

    BOŽENK Žan 


    [02:20] 00 s0 : 02 s0 

    HERKOVIČ Nace 


    [00:40] 10 s0 : 00 s0

    PERKOVIČ Luka 


    [02:52] 11 s0 : 00 s0

    HERKOVIČ Nace 


    SLO, ACRON SLOVENJ GRADEC

    BERGANT Adam 


    SLO, IMPOL

    PERKOVIČ Luka 


    SLO, DRAVA PTUJ

    EMERŠIČ Blaž 


    SLO, PARTIZAN LJUTOMER

    41

    3. HERKOVIČ Nace 


    [04:00] 01 s1 : 00 s2 

    42

    3. PERKOVIČ Luka 


    [04:00] 01 s0 : 00 s0 

    KLOPČIČ Urh 


    SLO, GIB ŠIŠKA

    EMERŠIČ Blaž 


    SLO, PARTIZAN LJUTOMER

    BERGANT Adam 


    SLO, IMPOL

    PLANTAK Aljaž 


    SLO, GORICA

    37

    2. KLOPČIČ Urh 


    [01:44] 10 s0 : 00 s0 

    38

    PLANTAK Aljaž 


    [08:03] 00 s0 : 01 s0 

    43

    1. PLANTAK Aljaž 


    [02:34] 00 s0 : 02 s0