• Federations
    Folow us on:
    Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 3

    MAGOMERZUJEV AbdullahAUT

    LZ Multikraft Wels

    4

    OULEVEY ThienSUI

    Mikami JC Lausanne

    CSÁNYI TamásHUN

    Szegedi Judo SE

    6

    KAVNIK MajSLO

    ACRON SLOVENJ GRADEC

    33

    JAVAKHISHVILI Luka


    NIKITIN Egor


    34

    MAGOMERZUJEV Abdullah


    OULEVEY Thien


    35

    FELLETTI Yan


    KAVNIK Maj


    36

    PANEK Szymon


    TUGULEA Maxim


    49

    NIKITIN Egor


    OULEVEY Thien


    50

    FELLETTI Yan


    TUGULEA Maxim


    OULEVEY Thien


    57

    TUGULEA Maxim


    TUGULEA Maxim


    10

    JAKUBOWSKI FilipPOL

    Millenium Rzeszów

    11

    TEGIPKO AnatoliiUKR

    Ippon Kiev

    12

    BELIGA JonSLO

    BEŽIGRAD

    13
    14

    KACZOREK MikołajPOL

    Czarni Bytom

    16

    NAPRUDNIK LenzAUT

    Judoschule Sakura

    GRUJICIC VasilijeSRB

    Partizan Beograd

    37

    AKHLOURI Sandro


    BUECH Sebastian


    38

    TEGIPKO Anatolii


    VAISVILA Julius


    39

    MAZZOLA SALVATORE


    KHAITAEV Rassoul


    40

    WINEAPPLE Yahli


    NAPRUDNIK Lenz


    51

    AKHLOURI Sandro


    TEGIPKO Anatolii


    52

    MAZZOLA SALVATORE


    NAPRUDNIK Lenz


    AKHLOURI Sandro


    58

    NAPRUDNIK Lenz


    NAPRUDNIK Lenz


    19

    HULIN KamilPOL

    Pałac Mł. Katowice

    20

    WITTMANN PhilippAUT

    Galaxy Judo Tigers

    41

    AKOPJAN Arthur


    KAMENSKIS Deniss


    42

    HULIN Kamil


    KOCZINSKI Arel


    43

    MISHVELIDZE Giorgi


    TOKHTAMYSH Oleksandr


    44

    NEUMANN Eryk


    EICHMULLER Gergo


    53

    AKOPJAN Arthur


    KOCZINSKI Arel


    54

    MISHVELIDZE Giorgi


    EICHMULLER Gergo


    AKOPJAN Arthur


    59

    MISHVELIDZE Giorgi


    MISHVELIDZE Giorgi


    25

    GRENDYS MateuszPOL

    Millenium Rzeszów

    27

    ŠTULAR JureSLO

    BEŽIGRAD

    28

    AGRONOV YanivISR

    Arye Lavan

    30

    BOUATIA KamilPOL

    Ryś Warszawa

    KAMPF TobiasAUT

    Sportunion Döbling

    32

    VELIČKOVIĆ BogdanSRB

    Partizan Veliki Mokri Lug

    45

    GRENDYS Mateusz


    MAERKT Elija Ruben


    46

    NIELZIEV Taras


    AGRONOV Yaniv


    47

    MORBEDADZE Gigi


    BOUATIA Kamil


    48

    MIHALY Hunor


    VELIČKOVIĆ Bogdan


    55

    GRENDYS Mateusz


    AGRONOV Yaniv


    56

    BOUATIA Kamil


    MIHALY Hunor


    AGRONOV Yaniv


    60

    BOUATIA Kamil


    BOUATIA Kamil


    61

    PANEK Szymon 


    POL

    62

    GRUJICIC Vasilije 


    SRB, Partizan Beograd

    64

    KAMPF Tobias 


    AUT, Sportunion Döbling

    65

    MORITZ Ohad 


    FELLETTI Yan 


    ITA

    66

    WINEAPPLE Yahli 


    MAZZOLA SALVATORE 


    ITA, HYDRA

    67

    TOKHTAMYSH Oleksandr 


    EICHMULLER Gergo 


    HUN

    68

    MORBEDADZE Gigi 


    MIHALY Hunor 


    ROU

    69

    MORITZ Ohad 


    OULEVEY Thien 


    SUI, Mikami JC Lausanne

    70

    MAZZOLA SALVATORE 


    AKHLOURI Sandro 


    GEO

    71

    EICHMULLER Gergo 


    AKOPJAN Arthur 


    GER

    72

    MORBEDADZE Gigi 


    AGRONOV Yaniv 


    ISR, Arye Lavan

    MORITZ Ohad 


    AKHLOURI Sandro 


    EICHMULLER Gergo 


    AGRONOV Yaniv 


    MORITZ Ohad 


    ISR

    AKHLOURI Sandro 


    GEO

    EICHMULLER Gergo 


    HUN

    AGRONOV Yaniv 


    ISR, Arye Lavan

    75

    AKHLOURI Sandro 


    BOUATIA Kamil 


    POL, Ryś Warszawa

    76

    AGRONOV Yaniv 


    TUGULEA Maxim 


    ROU

    77

    3. AKHLOURI Sandro 


    78

    3. AGRONOV Yaniv  


    NAPRUDNIK Lenz


    AUT, Judoschule Sakura

    BOUATIA Kamil


    POL, Ryś Warszawa

    73

    2 .NAPRUDNIK Lenz 


    74

    MISHVELIDZE Giorgi 


    79

    1. MISHVELIDZE Giorgi