Federations
Folow us on:
Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 1

    BRECL Tim SLO

    Gimnazija Šiška

    VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž SLO

    Gimnazija Koper

    2

    VAVPOTIČ Matic SLO

    Gimnazija Bežigrad

    3

    AJDIČ Aljaž SLO

    Gimnazija Ptuj

    PUŠNIK Maj SLO

    Srednja zdravstvena šola Ljubljana

    4

    ŠKOFIČ MARK SLO

    Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

    KOMIČ KlavdijSLO

    Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana

    5

    ŽAGAR Luka SLO

    Srednja šola Domžale

    ROGELJ Maks SLO

    Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

    6

    DEKLEVA Urban SLO

    Srednja tehniška šola Koper

    CRNJAC PatrikSLO

    Šolski center za pošto, ekonomijo in telekomunikacije Ljubljana

    7

    CAF Luka SLO

    Šolski center Ptuj, Ekonomska šola

    ŠUŠKOVIĆ Marko SLO

    Gimnazija Poljane

    8

    MEDVED Rok SLO

    Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola

    FÜRST ČRTANEC TobiasSLO

    Gimnazija Bežigrad

    9

    BRECL Tim


    [01:46] 10 s1 : 00 s0

    VAVPOTIČ Matic


    10

    AJDIČ Aljaž


    [00:26] 12 s0 : 00 s0

    KOMIČ Klavdij


    [02:36] 00 s1 : 02 s0

    11

    ROGELJ Maks


    [00:47] 00 s0 : 10 s0

    DEKLEVA Urban


    [00:50] 10 s0 : 00 s1

    12

    ŠUŠKOVIĆ Marko


    [02:26] 00 s1 : 10 s1

    FÜRST ČRTANEC Tobias


    [00:17] 00 s0 : 11 s0

    17

    BRECL Tim


    [01:30] 10 s0 : 00 s0

    KOMIČ Klavdij


    [03:47] 00 s0 : 02 s0

    18

    ROGELJ Maks


    [00:50] 10 s0 : 00 s1

    FÜRST ČRTANEC Tobias


    [01:21] 00 s0 : 10 s0

    2. KOMIČ Klavdij


    [04:00] 00 s1 : 01 s1

    23

    1. FÜRST ČRTANEC Tobias


    [00:49] 00 s0 : 10 s0

    FÜRST ČRTANEC Tobias


    [02:21] 00 s2 : 10 s0

    13

    VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž 


    SLO, Gimnazija Koper

    VAVPOTIČ Matic 


    SLO, Gimnazija Bežigrad

    14

    ŠKOFIČ MARK 


    SLO, Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

    AJDIČ Aljaž 


    SLO, Gimnazija Ptuj

    15

    ŽAGAR Luka 


    SLO, Srednja šola Domžale

    DEKLEVA Urban 


    SLO, Srednja tehniška šola Koper

    16

    MEDVED Rok 


    SLO, Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola

    ŠUŠKOVIĆ Marko 


    SLO, Gimnazija Poljane

    19

    VADNJAL STOJANOVIĆ Blaž 


    [00:41] 10 s0 : 00 s0 

    AJDIČ Aljaž 


    [00:57] 00 s0 : 02 s0 

    20

    DEKLEVA Urban 


    [00:18] 00 s0 : 10 s0 

    ŠUŠKOVIĆ Marko 


    [01:50] 00 s0 : 10 s1 

    21

    AJDIČ Aljaž 


    [03:11] 00 s1 : 02 s0 

    ROGELJ Maks 


    SLO, Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

    22

    ŠUŠKOVIĆ Marko 


    [02:03] 00 s0 : 11 s0 

    BRECL Tim 


    SLO, Gimnazija Šiška

    3. ROGELJ Maks 


    [00:23] 00 s0 : 10 s0 

    3. BRECL Tim 


    [04:57] 00 s1 : 01 s2