• Federations
    Folow us on:
    Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 33

    DRZYMAŁ Paweł


    SVIDRAK Mykhaylo


    34

    GEROSA Loïc


    KALDYBEK Aigali


    35

    PIERRE Baptiste


    STERPU Victor


    36

    MEŠKO Mikuláš


    DZAVBATYROV Schamil


    49

    SVIDRAK Mykhaylo


    GEROSA Loïc


    50

    STERPU Victor


    DZAVBATYROV Schamil


    SVIDRAK Mykhaylo


    57

    STERPU Victor


    STERPU Victor


    37

    MILONELIS Athanasios


    HAM Eric


    38

    SOJKA Alexandr


    Szwarnowiecki Damian


    39

    BONFERRONI Aurélien


    GWÓŹDŹ Sebastian


    40

    METIFIOT Hugo


    WAGNER Andreas


    51

    MILONELIS Athanasios


    Szwarnowiecki Damian


    52

    BONFERRONI Aurélien


    METIFIOT Hugo


    MILONELIS Athanasios


    58

    BONFERRONI Aurélien


    BONFERRONI Aurélien


    20

    STĘPIEŃ DamianPOL

    Lemur Warszawa

    22

    ARALULY ArmanzhanKAZ

    Lemur Warszawa

    41

    MARIAN Catalin


    ELEFTHERIADIS Spiros


    42

    ROLOFF Parker


    STĘPIEŃ Damian


    43

    VENNEKOLD Lukas


    ARALULY Armanzhan


    44

    RADVANSZKI Szilard


    TARKOWSKI Fabrycjusz


    53

    MARIAN Catalin


    STĘPIEŃ Damian


    54

    VENNEKOLD Lukas


    TARKOWSKI Fabrycjusz


    STĘPIEŃ Damian


    59

    STĘPIEŃ Damian


    VENNEKOLD Lukas


    26

    GARDAŠEVIĆ NikolaMNE

    Akademik Nikšić

    KOZŁOWSKI MateuszPOL

    AZS Opole

    28

    STARK VladimirGER

    Akademik Nikšić

    AZS Opole

    30

    ALBALI AbdulelahKSA

    Akademik Nikšić

    WITTWER LukasSUI

    AZS Opole

    32

    ZOUBKO DaniylFRA

    Akademik Nikšić

    AZS Opole

    45

    ZABOROSCIUC Nicon


    GARDAŠEVIĆ Nikola


    46

    ARGYNOV Yerzat


    STARK Vladimir


    47

    SVOBODA Jan


    WITTWER Lukas


    48

    SZANIAWSKI Bartosz


    ZOUBKO Daniyl


    55

    ZABOROSCIUC Nicon


    ARGYNOV Yerzat


    56

    WITTWER Lukas


    ZOUBKO Daniyl


    ZABOROSCIUC Nicon


    60

    WITTWER Lukas


    WITTWER Lukas


    SVIDRAK Mykhaylo 


    UKR, Naftokhimik

    VENNEKOLD Lukas 


    GER, TSV München Großhadern e.v.

    61

    SVIDRAK Mykhaylo 


     

    WITTWER Lukas 


    SUI, JC Uster

    62

    ZABOROSCIUC Nicon 


     

    BONFERRONI Aurélien 


    SUI, JC Carouge

    65

    3. SVIDRAK Mykhaylo 


     

    66

    3. BONFERRONI Aurélien 


     

    STERPU Victor  


    MDA, Lirps

    BONFERRONI Aurélien  


    SUI, JC Carouge

    WITTWER Lukas  


    SUI, JC Uster

    63

    STERPU Victor


    64

    2. STĘPIEŃ Damian


    67

    1. STERPU Victor