• Federations
    Folow us on:
    Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 1

    GIACOMINI Gabriel ITA

    JUDO Kiai Portogruaro Venezia 

    NONCHEV Dimitar BUL

    CSKA 

    2

    SRABOTIČ Val SLO

    GIB ŠIŠKA 

    MASHKO Dzmitry POL

    UKJ Cobra 

    3

    JURILJ Šimun CRO

    Lika Zagreb

    BANKOV ASEN BUL

    SA CSKA

    4

    BRECL Tim SLO

    OLIMPIJA

    LAUDAR Alan SVK

    ŠK DUKLA BB

    NONCHEV Dimitar


    [03:47] 01 s1 : 11 s2

    MASHKO Dzmitry


    [03:42] 01 s0 : 11 s0

    BANKOV ASEN


    [00:59] 00 s0 : 10 s0

    BRECL Tim


    [03:11] 02 s0 : 00 s0

    17

    NONCHEV Dimitar


    [01:51] 02 s0 : 00 s0

    18

    BRECL Tim


    [00:23] 00 s0 : 10 s0

    25

    NONCHEV Dimitar


    [02:58] 02 s0 : 00 s0

    5

    MULEC Tilen SLO

    DUPLEK 

    DUTKOVIĆ Matej CRO

    Profectus Samobor 

    6

    NIKČEVIĆ Andrija MNE

    Akademik Nikšić 

    GORANOV SVETLINOV CHAVDAR BUL

    SC CSKA SOFIA 

    7

    MAZZON FRANCESCO ITA

    ASD Skorpion Club Libertas Pordenone

    VALKOV Radoslav BUL

    CSKA

    DUTKOVIĆ Matej


    [02:20] 00 s0 : 02 s0

    NIKČEVIĆ Andrija


    [00:27] 02 s0 : 00 s0

    VALKOV Radoslav


    [00:34] 00 s0 : 10 s0

    BOŠNJAK Petar


    [00:46] 10 s0 : 00 s1

    19

    DUTKOVIĆ Matej


    [02:22] 11 s0 : 00 s0

    20

    VALKOV Radoslav


    [02:39] 02 s0 : 00 s0

    26

    DUTKOVIĆ Matej


    [05:53] 01 s0 : 00 s0

    9

    GOMAZ ROK SLO

    APOLON MARIBOR 

    JANKOVIĆ MARKO SRB

    Ruma 

    10

    DZIUBA Artem AUT

    CREATIV Graz 

    STOICHKOV Stoyan BUL

    CSKA 

    11

    BELIGA Jon SLO

    BEŽIGRAD

    VUSHEV Ilian BUL

    JUDO CLUB CHAMPION SOFIA

    12

    KONCILIJA Dan CRO

    Zagreb

    COPAT LEONARDO ITA

    ASD Skorpion Club Libertas Pordenone

    GOMAZ ROK


    [02:38] 10 s0 : 01 s1

    DZIUBA Artem


    [01:13] 10 s0 : 00 s0

    BELIGA Jon


    [01:12] 02 s0 : 00 s0

    KONCILIJA Dan


    [06:07] 01 s1 : 00 s2

    21

    GOMAZ ROK


    [01:07] 10 s0 : 01 s0

    22

    KONCILIJA Dan


    [00:24] 00 s0 : 10 s0

    27

    KONCILIJA Dan


    [01:48] 00 s0 : 02 s0

    13

    KOS Timotej SLO

    IMPOL 

    POPOV Vilimir BUL

    JC TOPALOV 

    14

    UVODIĆ Rando CRO

    Solin 

    PUSHKAROV Denys SVK

    JC AŠK Slávia TT 

    15

    BODIŠ Rok CRO

    Istarski borac Pula

    HAMPL Petr CZE

    ZLINSKY KRAJ

    16

    PREDNIK Domen SLO

    ACRON SLOVENJ GRADEC

    VASKA Botond HUN

    Nagykanizsai Judo Klub

    KOS Timotej


    [01:05] 02 s1 : 00 s2

    PUSHKAROV Denys


    [00:47] 00 s0 : 10 s0

    BODIŠ Rok


    [00:13] 10 s0 : 00 s0

    VASKA Botond


    [00:31] 00 s0 : 10 s1

    23

    KOS Timotej


    [02:34] 10 s0 : 00 s1

    24

    VASKA Botond


    [00:46] 01 s0 : 10 s0

    28

    KOS Timotej


    [00:14] 10 s0 : 00 s0

    29

    GIACOMINI Gabriel 


    ITA, JUDO Kiai Portogruaro Venezia

    MASHKO Dzmitry 


    POL, UKJ Cobra

    30

    MULEC Tilen 


    SLO, DUPLEK

    NIKČEVIĆ Andrija 


    MNE, Akademik Nikšić

    31

    COPAT LEONARDO 


    ITA, ASD Skorpion Club Libertas Pordenone

    BELIGA Jon 


    SLO, BEŽIGRAD

    32

    POPOV Vilimir 


    BUL, JC TOPALOV

    PUSHKAROV Denys 


    SVK, JC AŠK Slávia TT

    33

    GIACOMINI Gabriel 


    [03:24] 02 s0 : 00 s1 

    BRECL Tim 


    SLO, OLIMPIJA

    34

    MULEC Tilen 


    [02:05] 02 s0 : 00 s0 

    VALKOV Radoslav 


    BUL, CSKA

    35

    BELIGA Jon 


    [02:52] 00 s1 : 10 s2 

    GOMAZ ROK 


    SLO, APOLON MARIBOR

    36

    PUSHKAROV Denys 


    [02:55] 00 s0 : 10 s1 

    VASKA Botond 


    HUN, Nagykanizsai Judo Klub

    39

    GIACOMINI Gabriel 


    [04:00] 01 s2 : 00 s0 

    MULEC Tilen 


    [01:21] 10 s0 : 01 s0 

    40

    BELIGA Jon 


    [03:35] 10 s0 : 00 s0 

    VASKA Botond 


    [01:18] 00 s0 : 02 s0 

    GIACOMINI Gabriel 


    [02:46] 11 s0 : 01 s0

    BELIGA Jon 


    [04:00] 01 s0 : 00 s0

    GIACOMINI Gabriel 


    ITA, JUDO Kiai Portogruaro Venezia

    KONCILIJA Dan 


    CRO, Zagreb

    BELIGA Jon 


    SLO, BEŽIGRAD

    NONCHEV Dimitar 


    BUL, CSKA

    41

    3. KONCILIJA Dan 


    [03:17] 00 s0 : 02 s0 

    42

    3. NONCHEV Dimitar 


    [01:33] 00 s0 : 10 s0 

    NONCHEV Dimitar 


    BUL, CSKA

    DUTKOVIĆ Matej 


    CRO, Profectus Samobor

    KONCILIJA Dan 


    CRO, Zagreb

    KOS Timotej 


    SLO, IMPOL

    37

    2. DUTKOVIĆ Matej 


    [00:28] 00 s0 : 02 s0 

    38

    KOS Timotej 


    [04:32] 00 s1 : 10 s0 

    43

    1. KOS Timotej 


    [05:35] 00 s2 : 01 s1