• Federations
    Folow us on:
    Language
  • Federations

    Folow us on:

  • Organiser
    Hrvatski judo savez


  • 1

    MOORHEAD LachlanGBR

    Penistone JC

    2

    KOSOVIĆ VelimirSRB

    Cement Beočin

    TOTH BenedekHUN

    National Team HUN

    3

    POPOVICI DavidCAN

    Penistone JC

    4

    HERKOVIČ NACESLO

    Cement Beočin

    National Team HUN

    5

    FASCHING BerndAUT

    Penistone JC

    6

    TSURKAN IGORUKR

    Cement Beočin

    MRÓWCZYŃSKI WiktorPOL

    National Team HUN

    7

    MAUER DennisGER

    Penistone JC

    8

    TOTH BotondHUN

    Cement Beočin

    National Team HUN

    33

    MOORHEAD Lachlan


    TOTH Benedek


    34

    POPOVICI David


    HERKOVIČ NACE


    35

    FASCHING Bernd


    MRÓWCZYŃSKI Wiktor


    36

    MAUER Dennis


    TOTH Botond


    49

    TOTH Benedek


    HERKOVIČ NACE


    50

    FASCHING Bernd


    TOTH Botond


    TOTH Benedek


    57

    FASCHING Bernd


    FASCHING Bernd


    10

    Szwarnowiecki DamianPOL

    Praesidium Wrocław

    12

    Praesidium Wrocław

    14

    Praesidium Wrocław

    16

    Praesidium Wrocław

    37

    DUYCK Jarne


    DETARI Daniel


    38

    ELEFTHERIADIS Spiros


    GEROSA Loïc


    39

    MLADÝ Petr


    ARGYNOV Yerzat


    40

    BELLINI ALESSANDRO


    DEMETER Bendeguz


    51

    DUYCK Jarne


    GEROSA Loïc


    52

    ARGYNOV Yerzat


    BELLINI ALESSANDRO


    GEROSA Loïc


    58

    BELLINI ALESSANDRO


    BELLINI ALESSANDRO


    17

    SVOBODA JanCZE

    JUDO Litoměřice

    19

    HEBIB MustafaBIH

    JUDO Litoměřice

    21

    DEMETER MarcellHUN

    JUDO Litoměřice

    23

    ROGALSKI OskarPOL

    JUDO Litoměřice

    41

    SVOBODA Jan


    YOUNG Keagan


    42

    HEBIB Mustafa


    SULCA Adrian


    43

    DEMETER Marcell


    LEONTIEV VADYM


    44

    ROGALSKI Oskar


    BORCHASHVILLI Magamed


    53

    SVOBODA Jan


    SULCA Adrian


    54

    LEONTIEV VADYM


    ROGALSKI Oskar


    SULCA Adrian


    59

    SULCA Adrian


    ROGALSKI Oskar


    25

    CASAGLIA LEONARDOITA

    CARABINIERI

    26

    SOJKA AlexandrCZE

    Univerzitní SK Praha

    27

    OCSAI SandorHUN

    CARABINIERI

    28

    Univerzitní SK Praha

    29

    DZAVBATYROV SchamilGER

    CARABINIERI

    30

    EICHMULLER GergoHUN

    Univerzitní SK Praha

    31

    DRUŽETA DominikCRO

    CARABINIERI

    32

    Univerzitní SK Praha

    45

    CASAGLIA LEONARDO


    SOJKA Alexandr


    46

    OCSAI Sandor


    BA Mamaoudou Kindi


    47

    DZAVBATYROV Schamil


    TAMA Anthony


    48

    DRUŽETA Dominik


    KOLOBOV Vladyslav


    55

    CASAGLIA LEONARDO


    BA Mamaoudou Kindi


    56

    DZAVBATYROV Schamil


    KOLOBOV Vladyslav


    CASAGLIA LEONARDO


    60

    DZAVBATYROV Schamil


    DZAVBATYROV Schamil


    TOTH Benedek 


    HUN, National Team HUN

    GEROSA Loïc  


    SUI, JC le Samouraï

    ROGALSKI Oskar 


    POL, Hato Judo

    CASAGLIA LEONARDO  


    ITA, CARABINIERI

    61

    GEROSA Loïc 


     

    DZAVBATYROV Schamil 


    GER

    62

    CASAGLIA LEONARDO 


     

    BELLINI ALESSANDRO 


    ITA

    65

    3. GEROSA Loïc 


     

    66

    3. CASAGLIA LEONARDO 


     

    FASCHING Bernd  


    AUT, Galaxy Judo Tigers

    63

    2. FASCHING Bernd


    64

    SULCA Adrian


    67

    1. SULCA Adrian