Barbara Matić i Zlatko Kumrić u nedjelju na velikom Grand Slamu Pariz

03.02.2022 - 20:43
Još se nisu slegli dojmovi nakon odličnog otvaranja sezone na Grand Prixu Portugal, a već stižu nova judaška uzbuđenja. Na jednom od najvećih turnira, Grand Slamu Pariz, nastupaju dva jaka hrvatska imena, Barbara Matić (do 70 kg) i Zlatko Kumrić (do 100 kg).

Nove sudačke geste

31.01.2022 - 10:48
Na linku pogledajte video i naučite tri nove sudačke geste s kojima se judaši i ljubitelji juda moraju upoznati:

Hrvatska završila Grand Prix Portugal u krugu najuspješnijih država

30.01.2022 - 10:18
Svakog dana Grand Prixa Portugal hrvatski judo je imao barem jednu predstavicu ili predstavika u finalnom bloku natjecanja. U nedjelju je najbliži medalji bio Marko Kumrić (do 100 kg), koji je ostao na korak do bronce.

Lara Cvjetko osvojila je Grand Prix Portugal nakon što je u finalu svladala iskusnu Mađarku Gercsak

29.01.2022 - 18:43
Nakon srebra Ana Viktorija Puljiz (do 52 kg), prvog dana Grand Prixa Portugal, subota je donijela nastavak uspjeha za hrvatske predstavnice. Iva Oberan (do 63 kg) i Lara Cvjetko (do 70 kg) su došle sve do finala, a Katarina Krišto (do 63 kg) do borbe za broncu.

Ana Viktorija Puljiz izgubila u finalu Grand Prix Portugal od olimpijske pobjednice

28.01.2022 - 21:27
Ako je suditi prema otvaranju judaške sezone na Grand Prixu Portugal, novi olimpijski ciklus, do Pariza 2024. bi mogao biti vrlo uspješan za hrvatski judo. Ana Viktorija Puljiz (do 52 kg) je došla sve do finala, gdje ju je svladala olimpijska pobjednica Distria Krasniqi iz Kosova.