Barbara Matić: «Ova subota nije bila moj idealan dan»

27.07.2019 - 15:33
Drugog dana zagrebačkog Grand Prixa 2019 ispunjene tribine Doma sportova od početka su podržale hrvatske judoke. Međutim, glavni kandidati za medalju, Barbara Matić (do 70 kg) i Dominik Družeta (do 81 kg) nisu uspjeli doći do finalnog bloka.

Josip Sančić srebrni s Europskog veteranskog prvenstva

26.07.2019 - 15:31
Drugi dan Europskog veteranskog prvenstva na Gran Canariji u kategoriji do 90 kilograma (M3) Josip Sančić je Hrvatskoj donio još jedno srebrno odličje.

Topolovec izgubila na početku, djeca iz cijele Hrvatske trenirala u Domu sportova

26.07.2019 - 15:19
Prvog dana zagrebačkog Grand Prixa za Hrvatsku je nastupila Tihea Topolovec u kategoriji do 57 kilograma. U prvom kolu zaustavila ju je talijanska predstavnica Samanta Fiandino (ippon, zahvat).

Rade Krnjeta veteranski viceprvak Europe

25.07.2019 - 19:02
Prvi dan Europskog veteranskog prvenstva na Gran Canariji u kategoriji do 90 kilograma (M7) Rade Krnjeta je osvojio srebrno odličje. Za Hrvatsku je nastupio i Goran Antolin u kategoriji do 81 kilogram (M5).

Dragan Crnov: "Ovo srebro tek je početak osvajanja medalja za Krišto"

25.07.2019 - 15:31
Drugi dan judo turnira na Olimpijskom festivalu mladih u Bakuu (Azerbajdžan) Hrvatska je bogatija za još jedno zlatno odličje. Osvojila ga je Katarina Krišto u kategoriji do 63 kilograma. Za Hrvatsku je drugi dan EYOF-a na strunjaču izašao i Dominik Rožić u kategoriji do 73 kilograma.