Još jedan EJU juniorski kup, još jedno hrvatsko finale

22.06.2019 - 19:07
​Paralelno sa seniorskim Europskim igrama u Minsku ovog se vikenda održava i juniorski Europski kup u Mađarskoj. Prvog dana EJU Europskog juniorskog kupa u mađarskom Paksu za Hrvatsku su osvojene tri medalje. Iva Oberan i Lara Cvjetko u kategoriji do 63 kilograma priredile su još jedno hrvatsko finale, dok je Lara Kliba u kategoriji do 70 kilograma osvojila broncu.

Hrvatske judoke saznale protivnike na putu do medalja na Europskom prvenstvu

21.06.2019 - 12:11
U sklopu drugog izdanja Europskih igara u Minsku održat će se Europsko judo prvenstvo.

Barbara Matić brončana u Rumunjskoj: "Mogla sam i bolje, ali ozljeda je prošlost"

02.06.2019 - 17:07
Paralelno s juniorskim EJU kupom u Leibnitzu, u rumunjskoj se Cluj-Napoci odvijao Svjetski seniorski kup.

Katarina Krišto i Iva Oberan priredile hrvatsko finale, Lara Kliba i Helena Vuković do bronca u Leibnitzu

01.06.2019 - 17:06
Prvog dana Europskog juniorskog kupa u austrijskom Leibnitzu za Hrvatsku su osvojene četiri medalje. Katarina Krišto i Iva Oberan u najbrojnijoj su ženskoj kategoriji do 63 kilograma priredile hrvatsko finale. Lara Kliba je u kategoriji do 70 kilograma osvojila broncu, a medalju istog sjaja osvojila je i Helena Vuković u kategoriji preko 78 kilograma.

Ivan Čović brončani u slovenskom Podčetrteku

26.05.2019 - 18:30
Drugi dan EJU seniorskog kupa u slovenskom Podčetrteku Hrvatskoj je donio medalju.