Dragan Crnov: "Ovo srebro tek je početak osvajanja medalja za Krišto"

25.07.2019 - 15:31
Drugi dan judo turnira na Olimpijskom festivalu mladih u Bakuu (Azerbajdžan) Hrvatska je bogatija za još jedno zlatno odličje. Osvojila ga je Katarina Krišto u kategoriji do 63 kilograma. Za Hrvatsku je drugi dan EYOF-a na strunjaču izašao i Dominik Rožić u kategoriji do 73 kilograma.

Barbara Matić: «U Zagrebu idemo po važne bodove za Tokio»

25.07.2019 - 17:28
​Dan uoči početka Grand Prixa u Zagrebu, 15 hrvatskih judaša i judašica je saznalo imena protivnika protiv kojih će krenuti u pohod na medalje u Domu sportova.

Ana Viktorija Puljiz: "Bila sam opuštena jer sam znala da mogu do zlata"

24.07.2019 - 16:12
Ana Viktorija Puljiz osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 48 kilograma na Europskom olimpijskom festivalu mladih u Bakuu (Azerbajdžan). Za Hrvatsku su prvi dan na strunjaču izašli i Nikola Zorotović u kategoriji do 55 kilograma, te Nikola Vdović u kategoriji do 60 kilograma.

Marcel Škalec srebrni u Pragu

21.07.2019 - 17:19
Drugi dan Europskog juniorskog kupa u Pragu Hrvatskoj je donio još jedno odličje. Marcel Škalec je u kategoriji preko stotinu kilograma osvojio srebrnu medalju.

Helena Vuković zlatna, Anđela Violić srebrna u Pragu

20.07.2019 - 17:46
Prvog dana Europskog juniorskog kupa u češkom Pragu za Hrvatsku su osvojena dva najsjajnija odličja. Za zlato u kategoriji preko 78 kilograma pobrinula se Samoborka Helena Vuković, a za srebro u kategoriji do 70 kilograma Dubrovčanka Anđela Violić.