• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 33

    DJINKIC Ivano


    PINTÉR Bulcsú


    34

    SHIRINOV Emin


    ᲭᲘᲝᲙᲐᲫᲔ ლუკა


    35

    ŚWIDWA Robert


    GREINER Christian


    36

    HAJNECKY Marco


    ᲡᲝᲜᲦᲣᲚᲐᲨᲕᲘᲚᲘ საბა


    49

    DJINKIC Ivano


    ᲭᲘᲝᲙᲐᲫᲔ ლუკა


    50

    ŚWIDWA Robert


    ᲡᲝᲜᲦᲣᲚᲐᲨᲕᲘᲚᲘ საბა


    ᲭᲘᲝᲙᲐᲫᲔ ლუკა


    57

    ᲡᲝᲜᲦᲣᲚᲐᲨᲕᲘᲚᲘ საბა


    ᲡᲝᲜᲦᲣᲚᲐᲨᲕᲘᲚᲘ საბა


    37

    GAZIMAMMADOV Ali


    ᲜᲐᲪᲕᲚᲘᲨᲕᲘᲚᲘ გიორგი


    38

    ANANIEV Samuil


    SCHOERG Gabriel


    39

    ŠARBOCH Vít


    PASZEK Damian


    40

    PETROCZKI David


    PRYBYSHENIA Illia


    51

    GAZIMAMMADOV Ali


    ANANIEV Samuil


    52

    ŠARBOCH Vít


    PETROCZKI David


    GAZIMAMMADOV Ali


    58

    GAZIMAMMADOV Ali


    ŠARBOCH Vít


    22

    KRAUSS JanPOL

    Ryś Warszawa

    23

    HALASZ AronHUN

    Nippon Sport JC Budapest

    24

    KUČERA KristianCZE

    Judoclub Liberec

    41

    ᲞᲐᲞᲘᲐᲨᲕᲘᲚᲘ რომან


    PROELL Michael


    42

    MARCZAK Derek


    KHAZRIYEV Amir


    43

    TSAKIROV Vasilii


    KRAUSS Jan


    44

    HALASZ Aron


    KUČERA Kristian


    53

    PROELL Michael


    MARCZAK Derek


    54

    TSAKIROV Vasilii


    KUČERA Kristian


    MARCZAK Derek


    59

    MARCZAK Derek


    TSAKIROV Vasilii


    28

    GUŠIĆ ImranBIH

    Bosna Sarajevo

    32

    KOVACS MarkHUN

    Nippon Sport JC Budapest

    45

    SIDLOVSKYI Mykhailo


    ᲣᲢᲘᲐᲨᲕᲘᲚᲘ ტატო


    46

    BERTALAN Balazs


    GUŠIĆ Imran


    47

    OBRADOVIC Nikola


    ᲯᲐᲮᲕᲔᲚᲐᲫᲔ საბა


    48

    NEACSU Rares


    KOVACS Mark


    55

    SIDLOVSKYI Mykhailo


    GUŠIĆ Imran


    56

    ᲯᲐᲮᲕᲔᲚᲐᲫᲔ საბა


    KOVACS Mark


    SIDLOVSKYI Mykhailo


    60

    SIDLOVSKYI Mykhailo


    ᲯᲐᲮᲕᲔᲚᲐᲫᲔ საბა


    65

    HAJNECKY Marco 


    ŚWIDWA Robert 


    POL, Lemur Warszawa

    66

    ᲜᲐᲪᲕᲚᲘᲨᲕᲘᲚᲘ გიორგი 


    ANANIEV Samuil 


    BUL

    67

    KHAZRIYEV Amir 


    PROELL Michael 


    AUT

    68

    ᲣᲢᲘᲐᲨᲕᲘᲚᲘ ტატო 


    GUŠIĆ Imran 


    BIH, Bosna Sarajevo

    69

    ŚWIDWA Robert 


    ᲭᲘᲝᲙᲐᲫᲔ ლუკა 


    GEO

    70

    ANANIEV Samuil 


    ŠARBOCH Vít 


    CZE, PRO SPORT Teplice

    71

    PROELL Michael 


    TSAKIROV Vasilii 


    GRE

    72

    GUŠIĆ Imran 


    ᲯᲐᲮᲕᲔᲚᲐᲫᲔ საბა 


    GEO, National Team GEO

    ŚWIDWA Robert 


    ŠARBOCH Vít 


    PROELL Michael 


    ᲯᲐᲮᲕᲔᲚᲐᲫᲔ საბა 


    ŚWIDWA Robert 


    POL, Lemur Warszawa

    ŠARBOCH Vít 


    CZE, PRO SPORT Teplice

    PROELL Michael 


    AUT

    ᲯᲐᲮᲕᲔᲚᲐᲫᲔ საბა 


    GEO, National Team GEO

    75

    ŠARBOCH Vít 


    SIDLOVSKYI Mykhailo 


    UKR

    76

    ᲯᲐᲮᲕᲔᲚᲐᲫᲔ საბა 


    GAZIMAMMADOV Ali 


    AZE

    77

    3. SIDLOVSKYI Mykhailo 


    78

    3. GAZIMAMMADOV Ali  


    73

    ᲡᲝᲜᲦᲣᲚᲐᲨᲕᲘᲚᲘ საბა 


    74

    2. MARCZAK Derek 


    79

    1. ᲡᲝᲜᲦᲣᲚᲐᲨᲕᲘᲚᲘ საბა