• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 6

    GáBOR ÁronHUN

    National Team HUN

    8

    KNAFLIČ ROKSLO

    APOLON MARIBOR

    KATIĆ IvanCRO

    Osijek

    33

    ATA Enes


    FIK Mykhailo


    34

    UDOD Vladimir


    PARLATI Manuel


    35

    ADINOLFI Bruno


    GáBOR Áron


    36

    GURBANLI Bahram


    KNAFLIČ ROK


    49

    FIK Mykhailo


    UDOD Vladimir


    50

    GáBOR Áron


    GURBANLI Bahram


    UDOD Vladimir


    57

    GáBOR Áron


    GáBOR Áron


    9

    MULALIĆ AhmedBIH

    Bosna

    10

    BAJTOS JakubSVK

    SLAVIA STU

    11

    BEN SAAD FirasAUT

    LZ Multikraft Wels

    12

    DE LUCA AlessioITA

    SGT Triestina

    PAVLETIĆ DavidCRO

    Pisarovina

    37

    MULALIĆ Ahmed


    BAJTOS Jakub


    38

    BEN SAAD Firas


    DE LUCA Alessio


    39

    KRYL Jan


    ELION GAMBOU Roland Antonin


    40

    KARIMLI Nurlan


    ALEKSANDROV Daniel


    51

    MULALIĆ Ahmed


    DE LUCA Alessio


    52

    ELION GAMBOU Roland Antonin


    KARIMLI Nurlan


    DE LUCA Alessio


    58

    DE LUCA Alessio


    KARIMLI Nurlan


    17

    MATIJACA FabianCRO

    Marjan

    18

    DRAŠLER TIMSLO

    BEŽIGRAD

    22

    KOELZER FlorianAUT

    JU DynamicOne

    24

    SAMPINO FrancescoITA

    Hydra Villabate

    LOJANIČIĆ MarkoSRB

    Rakovica Beograd

    41

    MATIJACA Fabian


    SKERLEV Victor


    42

    CAKAN Enes


    KOBETC German


    43

    JANEZASHVILI Aleksandre


    KOELZER Florian


    44

    HAJIYEV Ali


    SAMPINO Francesco


    53

    SKERLEV Victor


    KOBETC German


    54

    JANEZASHVILI Aleksandre


    SAMPINO Francesco


    KOBETC German


    59

    KOBETC German


    JANEZASHVILI Aleksandre


    26

    BOSIS FEDERICOITA

    Lombardia

    RASMUSSEN NiklasAUT

    Judoteam SHIAI DO

    29

    FUDULU SebastianROU

    C.S. "Independenta" Calafat

    31

    ŠAJNOVIĆ DavidCRO

    Pisarovina

    HAGER SamuelSVK

    JC Pezinok

    32

    ROHAČEK ŠimonCZE

    Jablonec nad Nisou

    45

    RAQUET Leni


    BOSIS FEDERICO


    46

    MOSIASHVILI Tornike


    GHISLER Henry


    47

    FUDULU Sebastian


    AGHAZADA Zahir


    48

    HAGER Samuel


    ROHAČEK Šimon


    55

    RAQUET Leni


    MOSIASHVILI Tornike


    56

    AGHAZADA Zahir


    ROHAČEK Šimon


    MOSIASHVILI Tornike


    60

    AGHAZADA Zahir


    AGHAZADA Zahir


    61

     


    RAQUET Leni 


    BEL

    62

    PAVLETIĆ David 


    CRO, Pisarovina

    BEN SAAD Firas 


    AUT, LZ Multikraft Wels

    63

     


    CAKAN Enes 


    TUR

    64

     


    FUDULU Sebastian 


    ROU, C.S. "Independenta" Calafat

    65

    ADINOLFI Bruno 


    GURBANLI Bahram 


    AZE

    66

    BEN SAAD Firas 


    MULALIĆ Ahmed 


    BIH, Bosna

    67

    CAKAN Enes 


    SKERLEV Victor 


    BUL

    68

    FUDULU Sebastian 


    ROHAČEK Šimon 


    CZE, Jablonec nad Nisou

    69

    GURBANLI Bahram 


    UDOD Vladimir 


    RUS

    70

    MULALIĆ Ahmed 


    KARIMLI Nurlan 


    AZE

    71

    CAKAN Enes 


    JANEZASHVILI Aleksandre 


    GEO

    72

    FUDULU Sebastian 


    MOSIASHVILI Tornike 


    GEO

    UDOD Vladimir 


    KARIMLI Nurlan 


    CAKAN Enes 


    MOSIASHVILI Tornike 


    UDOD Vladimir 


    RUS

    KARIMLI Nurlan 


    AZE

    CAKAN Enes 


    TUR

    MOSIASHVILI Tornike 


    GEO

    75

    UDOD Vladimir 


    AGHAZADA Zahir 


    AZE

    76

    MOSIASHVILI Tornike 


    DE LUCA Alessio 


    ITA, SGT Triestina

    77

    3. AGHAZADA Zahir 


    78

    3. MOSIASHVILI Tornike  


    GáBOR Áron


    HUN, National Team HUN

    DE LUCA Alessio


    ITA, SGT Triestina

    73

    2 .GáBOR Áron 


    74

    KOBETC German 


    79

    1. KOBETC German