• Organizator
    Hrvatski judo savez


  • 33

    DE LUCA Ciro


    GAZALOEV Mouhammad


    34

    VALCHEV Emil


    SZATMARI Mark


    35

    ALIYEV Khudabakhish


    POTAPOVS Emils


    36

    ER Altay


    FÜRST ČRTANEC Tobias


    49

    DE LUCA Ciro


    VALCHEV Emil


    50

    ALIYEV Khudabakhish


    FÜRST ČRTANEC Tobias


    DE LUCA Ciro


    57

    DE LUCA Ciro


    FÜRST ČRTANEC Tobias


    10

    KASERER AlexanderAUT

    ASKÖ Bad Ischl

    12

    ACCOGLI ValerioITA

    ASD Banzai Cortina

    VARMUŽKA MatejCZE

    Brno

    13

    VASIĆ SveborCRO

    Zagrebačka Judo Škola

    37

    GOKER Yucel


    KASERER Alexander


    38

    MISHVELIDZE Giorgi


    ACCOGLI Valerio


    39

    VASIĆ Svebor


    BIRLUND Aksel


    40

    EICHMULLER Gergo


    ARBUZOV Timur


    51

    KASERER Alexander


    ACCOGLI Valerio


    52

    BIRLUND Aksel


    ARBUZOV Timur


    KASERER Alexander


    58

    ARBUZOV Timur


    ARBUZOV Timur


    41

    KARADUMAN Emre


    BERUASHVILI Giorgi


    42

    MALES Strahinja


    PFEIFENBERGER Eric


    43

    KRIZEK Simon


    MANUSIA Nicolo'


    44

    JUG Primož


    ERRBOE Morgan


    53

    BERUASHVILI Giorgi


    MALES Strahinja


    54

    MANUSIA Nicolo'


    ERRBOE Morgan


    BERUASHVILI Giorgi


    59

    BERUASHVILI Giorgi


    MANUSIA Nicolo'


    26

    KALASZ AdamHUN

    Pezügyőr SE

    27

    PROKOP AndreasAUT

    Judoteam SHIAI DO

    30

    VON SCHRADER RubenAUT

    JC Klosterneuburg

    31

    PERBIL JakaSLO

    BEŽIGRAD

    45

    GIGLIOLI Alessandro


    HUSEYNOV Gadir


    46

    PROKOP Andreas


    BERUASHVILI Mate


    47

    HRISTOV Alen


    NINFO Federico


    48

    LINDOVSKY Jiri


    MARINX Ray


    55

    HUSEYNOV Gadir


    BERUASHVILI Mate


    56

    NINFO Federico


    MARINX Ray


    HUSEYNOV Gadir


    60

    HUSEYNOV Gadir


    MARINX Ray


    61

     


    62

    KRYVYTSKYI Tigran 


    UKR, Tiger Odessa

    64

    KALASZ Adam 


    HUN, Pezügyőr SE

    65

    GAZALOEV Mouhammad 


    VALCHEV Emil 


    BUL

    66

    KRYVYTSKYI Tigran 


    BIRLUND Aksel 


    DEN

    67

    KARADUMAN Emre 


    MALES Strahinja 


    SRB, Slavija Novi Sad

    68

    GIGLIOLI Alessandro 


    BERUASHVILI Mate 


    GEO

    69

    GAZALOEV Mouhammad 


    FÜRST ČRTANEC Tobias 


    SLO, BEŽIGRAD

    70

    BIRLUND Aksel 


    KASERER Alexander 


    AUT, ASKÖ Bad Ischl

    71

    KARADUMAN Emre 


    MANUSIA Nicolo' 


    ITA

    72

    BERUASHVILI Mate 


    MARINX Ray 


    BEL

    FÜRST ČRTANEC Tobias 


    KASERER Alexander 


    KARADUMAN Emre 


    MARINX Ray 


    FÜRST ČRTANEC Tobias 


    SLO, BEŽIGRAD

    KASERER Alexander 


    AUT, ASKÖ Bad Ischl

    KARADUMAN Emre 


    TUR

    MARINX Ray 


    BEL

    75

    FÜRST ČRTANEC Tobias 


    HUSEYNOV Gadir 


    AZE

    76

    MARINX Ray 


    DE LUCA Ciro 


    ITA

    77

    3. FÜRST ČRTANEC Tobias 


    78

    3. DE LUCA Ciro  


    73

    ARBUZOV Timur 


    74

    2. BERUASHVILI Giorgi 


    79

    1. ARBUZOV Timur